Home > Blog > लण्डनमा गरियो चलचित्र”उल्झन” को रेड कार्पेट

लण्डनमा गरियो चलचित्र”उल्झन” को रेड कार्पेट

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा अनलाइन रेडियो यूके,

लन्डन, यहि मार्च १८ तारिख आइतबारका दिन नेपाली कथानक चलचित्र ‘उल्झन’को रेड कार्पेट प्रिमिएर सो भव्य रुपमा सम्पन्न भएको छ । लन्डनस्थित अल्डरसटको एम्पाएर हलमा सम्पन्न उक्त कार्यक्रमको प्रमुख अतिथीमा बेलायतका लागि नेपालका राजदूत डा. दुर्गाबहादुर सुवेदीको उपस्थिती रहेको थियो । कार्यक्रममा एनआरएन यूकेका अध्यक्ष योग कुमार फगामी ,उपाध्यक्ष शेर बहादुर सुनार , पूनम गुरुङ्ग , सुशीला राइ, पूर्व अध्यक्षहरु सूर्य गुरुङ्ग , मुक्षेत्र गुरुङ्ग, सहारा यूकेका अध्यक्ष मीन बहादुर गुरुङ्ग, त्यस्तै कुमार गुरुंग, सनम कुमार बैराग, सपन कुमार राइ , थम बहादुर रसाइली , शान्ति गुरुंग लगाएत बेलायतका बिभिन्न संघ संस्थाका प्रतिनिधिहरु र उलेख्य संख्यामा बेलायतबासी नेपालीहरुको सहभागिता रहेको थियो । रहर अनि बाध्यतावस अनेकौं सपना बोकेर प्रदेश लागेका यूवाहरुको कथा,व्यथा, भोगाई र त्यसबाट परिवारमा परेको उल्झनलाई आधार मानेर तयार पारिएको नेपाली कथानक चलचित्र ‘उल्झन’ मा प्रस्तुत गर्न खोजिएको छ । यस चलचित्रमा बेलायतमा बसोवास गर्दै आएका नायक ध्रुब दत्त , रजनी केसी , बेनी ढुङ्गाना, दिनेश शर्मा , रामचन्द्र अधिकारी लगाएका कलाकारहरुको अभिनय रहेको छ । तेजेन्द्र कंडेल प्रस्तुतकर्ता रहेको उल्झनको निर्माताहरुमा नविन अधिकारी, हरी कार्की र कार्यकारी निर्मातामा नारायण ढुङ्गाना रहेका छन् । चलचित्र हेरेपछि दर्शकहरुले राम्रो प्रतिक्रिया दिंदै नायक ध्रुब दत्तको अभिनयको पनि प्रशंसा गरेका थिए । चलचित्रको कथा , संबाद ,गीत पनि राम्रो रहेको र चलचित्र सन्देशमूलक रहेको भन्दै दर्शकहरुले प्रतिक्रिया दिएका थिए । बेलायतका विभिन्न स्थानहरुमा प्रदर्शनी हुन लागेको उक्त चलचित्रको नेपालमा पनि चाडै प्रदर्शनी हुने चलचित्र निर्माण समूहले जानकारी दिएको छ । फोटो-मिलन तमु

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

को-कोसँग झुक्यो ओली सरकार

काठमाडौं । देशमा दुईतिहाइ बहुमतसहितको स्थिर सरकार छ । तर, केपी ओली नेतृत्वको शक्तिशाली सरकार …