Saturday , February 24 2018
Home > Blog > दुई तर्फी मायाको पीडामा गायक हिमाल सगर

दुई तर्फी मायाको पीडामा गायक हिमाल सगर

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा रेडियो यूके,

“माया त दुइ तर्फी नै थियो हाम्रो
तर के भयो, खै के भयो, के भयो”

नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा लामो समयदेखि निरन्तरता दिंदै आइरहेको लोकप्रिय गायक हिमाल सागरले उनको पछिल्लो ‘माया त दुई तर्फी’ बोलको गीतको म्यूजिक भीडियो सार्वजनिक गरेका छन् । गायक स्वयमकै शब्द संगीत रहेको यस गीतलाई उनको मेघा एल्बममा समेटिएको छ । दुई तर्फी माया प्रेमको भावनाले भरिएको यस गीतको म्यूजिक भीडीयोमा अन्जु चौलागाईको साथमा हिमाल सागर आफैले अभिनय गरेका छन् । नीतीन चन्दको निर्देशन तथा विकल्प दाहालको छायांकन रहेको यस म्यूजिक भीडीयोमा बियोन्डको सम्पादन रहेको छ ।

म्युजिक भीडियो हेर्नुहोस ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

विदेशिएका युवाको कथामा आधारित चलचित्र ‘उल्झन’ को रेडकार्पेट बेलायतमा

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस) गोर्खा अनलाइन रेडियो यूके, लन्डन, रहर अनि बाध्यतावस अनेकौं …