Monday , February 19 2018
Home > Blog > चलचित्र “लूट २” ले युट्युबमा पनि लुट्न सफल

चलचित्र “लूट २” ले युट्युबमा पनि लुट्न सफल

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा रेडियो यूके,

नेपाली चलचित्र ‘लूट २’ लाई हाइलाइट नेपालले युट्युब मार्फत रिलिज गरेको छ । चलचित्र ‘लूट’ को सिक्वेल चलचित्रलाई निश्चल बस्नेतद्वारा निर्देशन गरिएको हो । उक्त चलचित्रमा सौगात मल्ल, दयाहाङ राई, विपिन कार्की, अलिशा राई लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ । ‘लूट २’ युट्युबमा राखेको ४ दिनमा लगभग २० लाख ५० हजार भन्दा बढिले हेरिसकेका छन् । चलचित्र ‘लूट २’ ले ‘लूटको’ को तुलनामा ब्यापार पनि राम्रै गरेको थियो । शुरुदेखि नै राम्रो चर्चा बटुल्दै आएको लूट २ को सिक्वेल पनि निर्माण गरिने भनेपनि औपचारिक रुपमा सार्वजनिक भएको छैन ।

नेपाली चलचित्र “लूट २ हेर्नुहोस

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

लन्डनमा पनि नेपाली चलचित्र ‘कृ’ को प्रदर्शन

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस) गोर्खा अनलाइन रेडियो यूके, नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा पछिल्लो समयमा …