Thursday , January 18 2018
Home > Audio > फिल्मीखबर – अनु अधिकारी

फिल्मीखबर – अनु अधिकारी

गोर्खा रेडियो लाइभ सुन्नुहोस ।

anuगोर्खा रेडियो, हलिवुड,बलिवुड अनि कलिवुड संग सम्बन्धित बिभिन्न चलचित्र र चलचित्रसँग सम्बन्धित व्यक्तिहरुको बारेमा प्रस्तुत गरिने कार्यक्रम फिल्मीखबर गोर्खा रेडियोद्वारा साप्ताहिक रुपमा प्रसारण गरिने कार्यक्रम हो । यसपटकको फिल्मीखबरमा सुन्नसक्नुहुनेछ, सन्तानको खोजीमा राजेश हमाल दम्पति,नायक आर्याँ सिग्देलले पाएनन् अमेरिकाको भीसा, जम्दैछा दयाहांग र प्रियेंकाको जोडी, म कन्ट्रोभर्सी क्वीन नै हो-निशा अधिकारी र के विपासा बसु गर्भवती भईन त ? यस्तै खालका विभिन्न जानकारीमूलक सांगीतिक कार्यक्रम अवश्य सुन्नुहोला । विभिन्न मुलुकमा रहने स्रोताहरुको अनुरोधलाई मध्यनजर गर्दै गोर्खा रेडियोमा प्रत्येक दिन विभिन्न समयमा प्रशारण गरिनेछ भने तपाइंले चाहेको बेलामा गोर्खा रेडियोको वेबसाइट मार्फत तलको प्ले बटनमा क्लिक गरेर सुन्न सक्नुहुनेछ । यदि तपाईंहरु गोर्खा रेडियो मोबाइलमा सुन्न चाहनुहुन्छ भने स्मार्ट फोन एप्लिकेशनहरु नेपाली एफएम, हाम्रो पात्रो, मेरो पात्रो, नेपाली एफएम रेडियो, आइनेपाली रेडियो, ट्युनइन लगायतका विभिन्न एप्लिकेशन मार्फत सुन्न सक्नुहुनेछ ।
फिल्मी खबर सुन्नुहोस ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

बेलायतमा ग्लोबल आइएमइ बैकको सम्पर्क कार्यालयको उद्घाटन गरिंदै

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस) गोर्खा अनलाइन रेडियो, यही जनवरी २१ तारिखका दिन गभर्नर …