Thursday , January 18 2018
Home > Blog > बेलायतमा भानु जयन्तीको अवसर पारेर बृहत कविता प्रतियोगिता गरीने

बेलायतमा भानु जयन्तीको अवसर पारेर बृहत कविता प्रतियोगिता गरीने

13522496_10154167751381328_397722901_nलन्डन, यहि आउँदो जुलाई १६ तारिख शनिवारका दिन बेलायतको रिडिंगस्थित द वाएर हाउसमा आदिकवी भानुभक्त आचार्यको २०३औं जन्म जयन्तीको अवसर पारेर बृहत कविता प्रतियोगिताको आयोजना गरिने भएकोछ । रिडिंग नेपाली समाज र एनआरएन यूकेको भाषा साहित्य विभागको सयुक्त आयोजनामा उक्त कार्यक्रम बेलायतव्यापी रुपमा गरिन लागेको हो । अन्तरसंस्थान तथा खुल्लारुपमा हुने सो कार्यक्रममा बेलायतमा रहेर कलम चलाईरहेका सम्पूर्णमा सहभागिताको लागि अनुरोध गरिएकोछ । कविता लेखनको लागि केहि विशेष शर्तहरु पनि निर्धारित गरिएकाछन् । जस अन्तर्गत कविता बढीमा १५० शव्द सम्मको हुनुपर्नेछ र नेपाली भाषामा हुनुका साथै कुनै पनि जाती, धर्म, संस्कृति, भेषभूषा तथा रास्ट्रियतामाथि आक्षेप नलाग्ने खालको हुनुपर्नेछ । कविताको भाव, विषय र प्रस्तुतीमा भने कवि स्वतन्त्र रहन सक्नेछन् । प्रतियोगितामा सहभागिता जनाउने सबैजनालाई प्रमाणपत्र र उत्कृष्ठ दश स्थानमा पर्नेहरुलाई पदक तथा पुरस्कारको समेत व्यबस्था गरिएकोछ ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला

Check Also

बेलायतमा ग्लोबल आइएमइ बैकको सम्पर्क कार्यालयको उद्घाटन गरिंदै

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस) गोर्खा अनलाइन रेडियो, यही जनवरी २१ तारिखका दिन गभर्नर …