Saturday , February 24 2018
Home > Featured > लन्डनबाट बले र कक्रोजको धुर्मुस सुन्तलीलाई उपहार

लन्डनबाट बले र कक्रोजको धुर्मुस सुन्तलीलाई उपहार

dhurmus-bale-and-cockrochबेलायतको “बब्बाल धमाका” नामक सांगीतिक कार्यक्रमका लागि सपन इन्टरटेनमेन्ट यूकेको आयोजनामा ज्योति मगरको साथमा पहिलोपल्ट लन्डन आएका भद्रगोल टेलीसिरियलका हाँस्य कलाकारद्वय बले (सगर लम्साल) र कक्रोज (हरिस निरौला ) बेलायतका विभिन्न स्थानका कार्यक्रम सम्पन्न गरि नेपाल फर्केकाछन । नेपाल फर्के लगतै गिरान्चौर एकीकृत बस्ति निर्माणमा लागि परेका धुर्मुस सुन्तलीलाई उनीहरुले केहि आर्थिक सहयोग गरेका छन् । बले र कक्रोजको पहलमा बेलायतका विभिन्न स्थानमाहरुमा भएका कार्यक्रमहरुमा र केहि व्यक्तिबाट प्राप्त संकलित ३ लाख १८ हजार ८ सय ४४ रुपैयाँ धुर्मुस सुन्तली फाउन्डेशनमा हस्तान्तरण गरेकाछन । उक्त रकम बेलायतको अल्डरसटको कार्यक्रममा ६ सय ५० पाउण्ड, निरमाया दोहोरि साँझबाट ५४ पाउण्ड, फल्क्स्टोनबाट ५४ पाउण्ड, ह्यारोबाट १०५ पाउण्ड, बोनटोकबाट कमला र खमिरजंग गुरुंगले ६ सय ५ पाउण्ड, प्लाम्स्टिडबाट १५० पाउण्ड गरि जम्मा २ हजार पाउण्ड संकलन भएको थियो । कलाकारद्वय बले (सगर लम्साल) र कक्रोज (हरिस निरौला ) कार्यक्रमको शिलसिलामा अस्ट्रेलिया जादैछन । भूकम्प पीडितका लागि आफ्नै पहलमा बस्ति बसाउने कार्यमा जुटेका धुर्मुस सुन्तली फाउन्डेशनमा विभिन्न मुलुकमा रहेका नेपालीहरुले सहयोग गर्दै आएकाछन । केहि हप्ता अघिमात्र बेलायतस्थित हेल्प नेपाल फाउन्डेशनले धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेशनलाई २० लाख रुपैयाँको सहयोग प्रदान गरेको थियो । धुर्मुस सुन्तली फाउन्डेशनमा सहयोग गर्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोलाफोटो साभार अनलाईन

सहयोगको लागि धुर्मुसद्वारा गरिएको अपील ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला

Check Also

विदेशिएका युवाको कथामा आधारित चलचित्र ‘उल्झन’ को रेडकार्पेट बेलायतमा

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस) गोर्खा अनलाइन रेडियो यूके, लन्डन, रहर अनि बाध्यतावस अनेकौं …