Wednesday , December 13 2017
Home > Blog > यती नेपाली एशोसिएशनको नयाँ नेतृत्वमा ५ जनाको भीडन्त

यती नेपाली एशोसिएशनको नयाँ नेतृत्वमा ५ जनाको भीडन्त

header-1024x185लन्डन, बेलायतमा बसोवास गर्ने नेपालीहरुको सबैभन्दा पूरानो संस्थाको रुपमा परिचित यती नेपाली एशोसियशनमा अहिले चुनावको माहोल बढेकोछ । सैयौंको संख्यामा बेलायतमा रहेका नेपाली संघ संस्थाहरुमा चुनावको समयमा प्राय नेपालमय बन्ने गर्दछ । सामाजिक सेवाको भावनाले संचालन गरिएका प्राय सबै संघ संस्थाहरुमा नेतृत्वमा बसेर मात्र केहि गर्न सकिन्छ भन्ने धारणा भएकोले नै होला चुनावको रौनक निकै बढ्ने गर्दछ । आउँदो मे २८ का दिन यती नेपाली एशोसिएशनको अधिवेशन हुने भएकोछ । अध्यक्ष पदको दावेदारमा महिला समाजसेवी पिपला देवानसहित समाजसेवी ध्रुव केसी, खगेन्द्र नेपाली, विजय थापा र गोपाल पौड्यालले दावी गरेका छन् । तेस्तै गरि वरिष्ठ उपाध्यक्षमा वीपी खनाल, उपाध्यक्षमा वासु लामिछाने र कैलाश नेपाल, महासचिवमा पत्रकार वाचस्पति रेग्मी र कोषाध्यक्षमा श्याम शेरचन र जीवन सेनले दावी गर्ने भएकाछन। यतीका अध्यक्ष उमेशराज मोक्तान, प्रमुख निर्वाचन संयोजक राजकुमार त्रिपाठी,संयोजक शिव भण्डारी सहित मिडिया कोअर्डिनेटर एभरेष्ट गौतमद्वारा निएर्वाचनलाइ सफल पार्नको लागि महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गरिरहेकाछन । सो अधिबेसन साउथह्यारोस्थित गोल्डेन्सिप रेस्टुरेन्टमा हुने तय गरिएकोछ ।

नयाँ नेतृत्व चयनका लागि निर्वाचन तालिका यस प्रकार रहेकोछ ।

१) सदस्यता फारम कार्यसमिति र निर्वाचन समितिबाट प्राप्त गर्न सकिनेछ ।
२) सदस्यता फर्म मे २८ तारिख १० बजेसम्म बुझाइसक्नुपर्ने l
३) सदस्यता अन्तिम नामावली प्रकाशन अपरान्ह १२ बजेसम्म बुझाइसक्नुपर्नेछ l
४) उम्मेदवारी दरखास्त दिने समय दिउँसो १ बजे सम्म रहेकोछ l
५) उम्मेदवारमाथि दाबीविरोध गर्ने समय १:३० बजेसम्म रहेकोछ l
६) उम्मेदवार अन्तिम नामावली प्रकाशन १ः४५ बजे हुनेछ ।
७) कार्यसमिति चयनका लागि निर्वाचन दिउँसो २ बजेदेखि साँझ ५ बजेसम्म रहेकोछ
८) मतगणना साँझ ५ बजेपछि हुनेछ l
९) निर्वाचन परिणाम घोषणा मत गणना समाप्त भइसकेपछि हुनेछ l

Address:- Goldenship Restaurent, South Harrow
500 Northolt Rd, Harrow, South Harrow, Middlesex HA2 8HA

Check Also

गुल्मी समाज यूकेद्वारा च्यारिटी डिनर सम्पन्न ६ लाख रुपैयाँ सकलन

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस) गोर्खा अनलाइन रेडियो यूके, गुल्मी जिल्ला समाज यूकेले विश्व …